HAKKIMIZDA

FATİH MAKİNA;İkinci el eksantrik pres,ikinci el matkap,ikinci el kaynak makinası,alım satım ve  pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Konya sanayisine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla, üretimdeki kalitesini her zaman bir basamak yukarıya taşımanın gayreti içinde olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Alım ve Satımını Yaptığımız Makinalar;Pres Makinaları,Matkap Makinaları,Kaynak Makinaları,Kompresör Makinaları ve çeşitli sanayi makina ve ekipmanlarının alım satım pazarlamasını yapmaktayız.

Ürünlerimiz; ülkemizin dört bir köşesine pazarlandığı gibi, farklı ülkelere de ihracatı yapılmaktadır.

Bizim için en önemli iş müşteri memnuniyeti olup çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz. Alanında öncü kuruluş olan firmamız, Sektöre hep ilkleri yerleştirmiş bir firmadır.

Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

                     
FATİH MAKİNA